Këngëtarja dhe aktorja kosovare ndahet nga i fejuari

By

Vetëm pak muaj më parë,  ajo bëri publike lidhjen e dashurisë.

Këngëtarja dhe aktorja kosovare u fejua shpejt por nga kjo romancë duket të mos ketë lajme të mira.

Prive, në rubrikën ‘E vërtetë, e pavërtetë’ ka arritur të zbulojë ndarjen më të re në shoubizin shqiptar.

Për kë bëhet fjalë, ua tregon videoja e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm