Këngëtarja bën tatuazh kushtuar burrit, ja çfarë shkruan!

By

Rrethanat kanë ndikuar që ata të jetojnë të ndarë për një kohë.

Por Rrezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj Ermal Hoxha, janë shumë të lidhur. Ai ndodhet në burg, duke vuajtur dënimin që lidhet me akuzat se ishte përfshirë në krim të organizuar, ndërsa Rrezarta po rrit vajzën e tyre në Tiranë.

Për t’i treguar bashkëshortit dashurinë që ka për të, ajo ka bërë një tatuazh përmes së cilit i përçon Ermalit një mesazh të fuqishëm.

“Ermal, gjithmonë krah teje”, ka shkruar Rrezarta në krahun e saj, dhe fotografinë e ka publikuar në rrjetin social Instagram.

Ermal Hoxha, nipi i ish diktatorit Enver Hoxha, ndodhet në burg duke vuajtur dënimin ngase siç është raportuar, ai ishte njëri ndër financuesit kryesorë të një rrjeti droge në Shqipëri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm