Këngëtari shqiptar rikthehet me dy këngë të reja!

By

Ka sjellur disa bashkëpunime tejet të suksesshme si me Capital T e po ashtu edhe me Xhensila Myrtezaj.

Granit Dërguti një nga këngëtarët e rinj simpatik, për arsye personale pauzoi për pak kohë.

Mirëpo, duket se kjo verë do e rikthej artistin në skenë me dy projekte të reja.

Kështu ka treguar, Graniti përmes instagramit të tij duke zbuluar edhe titujt. “Aladdin” dhe “Maria” janë dy prurjet e reja të Dërgutit që lansohet shumë shpejt./Prive.al

Artikuj të ngjashëm