Këngëtari shqiptar po bëhet baba për herë të parë?

By

Këngëtari Neki Emra dhe gruaja e tij Zana Zhaveli do të bëhen prindër për herë të parë.

Burime të Prive kanë zbuluar se moderatorja është në muajt e fundit të shtatzanisë dhe çifti pritet të bëhen prindër në pak javë.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm