Këngëtari shqiptar ka një mesazh qesharak për ata që bëhen me fëmijë!

By

Këngëtari i muzikës rok, Alban Nimani, është bërë dy herë baba dhe kjo gjë po i ka hije shumë.

Madje, ai di edhe të bëjë shaka me më të voglin e tij, duke e prezantuar në rrjetet sociale.

Ndonëse është mjaft diskret për jetën e tij personale, ai nuk mund të mos ua prezantonte fansave të tij vogëlushin e këndshëm.

“Nëse s’mund të ndërtoni një six-pack për trupin tuaj, bëjeni një fëmijë, vëmdneja është më e madhe”, ka shkruar Albani, si përshkrim të fotografisë ku ka dalë me vogëlushin e tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm