Këngëtari kosovar pëson aksident: Sot e sigurt do humbisja veten dhe familjen

By

Këngëtari i njohur kosovar ka pësuar një aksident nga i cili fatmirësisht ka shpëtuar pa lëndime bashkë me familjen e tij.

Ka qenë vet Labinot Rexha ai i cili e bëri të ditur lajmin përmes një statusi në Facebook ku edhe ka postuar fotografi të makinës dhe vendit ku është aksidentuar.

“Oh zot faleminderit që shpetova familjen dhe vetën! Një aksident pesova sot në mengjes , rrugës për zvicër dhe fal zotit shpetuam nga një largesi 100 metra , sot kuptova qe pasuria, Fama nuk është azgjë, oh Zot begatoje at person qe i ka bër keto bariera se sot sigurt do humbja veten dhe ter familjen
Nuk kishte azgjë me keq kur 3 minuta nuk degjova zerin e familjes , kujtova se i humba ne ujë , por degjova zerin e Djalit tim te vogel Aliun me tha qe jam mir, oh zot faleminderi faleminderit faleminderit , ti je meshirues meshirberës”, ka shkruar këngëtari.

Fatmirësisht Labinoti dhe familja e tij janë në gjendje të mirë, kështu të paktën ka lënë të kuptohet artisti./Prive.al

Image may contain: car, tree, shoes, outdoor and nature
Image may contain: outdoor, water and nature

Artikuj të ngjashëm