Këngëtari i njohur shqiptar zbulon për herë të parë të dashurën, dhe janë super çift

By

Deri më tani na ka treguar grimca nga jeta e tij personale, duke e treguar se ka një vajzë që i ka marrë zemrën, por asnjëherë nuk e zbuloi tërësisht.

Këngëtari kosovar Art Abazi, më në fund ka publikuar një fotografi më të dashurën e tij.

Ndonëse identitetin nuk ia ka zbuluar, Abazi ka publikuar një fotografi të realizuar në rrugët e Stambollit dhe dyshja duken si modelë të zbritur nga pasarelat e Burberry.

Simpatikë dhe një çift shumë i bukur, dyshja na i morën zemrat në këtë paraqitje. /Prive.al

View this post on Instagram

🎨

A post shared by Art Abazi (@art_abazi) on

Artikuj të ngjashëm