Këngëtari i njohur po bëhet baba së shpejti

By

Jason Derulo do të bëhet baba për herë të parë.

Këngëtari 31 vjeçar zbuloi lajmin përmes një videoje bashkë me të dashurën e tij Jena Frumes, në Instagram.

Jason dhe Jena u takuan në palestër para goditjes së koronavirusit në gjithë botën dhe që atëherë, ata janë të pandashëm.

Jason Derulo

Artikuj të ngjashëm