Këngëtari i njohur kapet mat me modelen seksi (FOTO)

By

The Weeknd është parë shumë i afërt me modelen Chantek Jeffries, gjatë festivalit të muzikës, Coachella 2018.

28-vjeçari dhe 24-vjeçarja, janë parë duke ecur së bashku në një zonë VIP në natën e së shtunës, në Indio, California. Thuhet se ‘çifti’ ishin shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe se në një moment Chantel kishte vënë kokën në shpatullën e tij.

Modelja dikur ishte e lidhur me Justin Bieber, i cili poashtu pati një histori romantike me ish të dashurën e The Weeknd, Selena Gomez./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm