Këngëtari i njohur bëhet baba për herë të parë

By

Këngëtari i njohur Jason Derulo dhe partnerja e tij, Jena Frumes, kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë.

Lajmin e ëmbël e bënë të ditur me anë të një postimi në Instagram. Postimi i parë erdhi nga modelja.

Ajo përmblodhi në një video javën e parë të foshnjës, që nga dhoma e spitalit e deri tek arritja e tij në shtëpi.

“Një paraqitje e shkurtër e javës sime të parë me mbretin tonë të vogël të shëndetshëm të pashëm. Jeta tani ka shumë më shumë kuptim dhe ndihem shumë mirënjohëse. Jam kaq shumë e dashuruar me këtë djalë të vogël, ai është gjithçka që kurrë nuk mund ta dija se më duhej kaq shumë 05/08/2021?”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JENA (@jenafrumes)

Artikuj të ngjashëm