Këngëtari i famshëm lë bakshish shumë bujar në restorant

By

Harry Styles u sigurua që viti i ri i një shërbyesi të ketë në një fillim shumë të bollshëm!

Menjëherë pasi këngëtari 25 vjeçar i “Adore You”, u vu re në pushime në Anguilla me James Corden dhe Adele, një punonjës në një restorant lokal tha se Styles la një bakshish prej 2,020 dollarësh në një faturë 472 dollarë pasi mori pagesën e faturës.

James Corden, Harry Styles and waitress 

“Duartrokitje për @harrystyles që u kujdes për Mr. Big Life!”, shkroi punonjësja në Instagram, së bashku me një foto të faturës, e cila gjithashtu përmbante një shënim të shkruar me dorë nga Styles, “Gëzuar vitin e ri!”

Burimi: People

Artikuj të ngjashëm