Këngëtari gjakovar shërohet nga koronavirusi

By

Këngëtari nga Gjakova Muhamet Sejdiu ka njoftuar përmes një postimi në Facebook se ai dhe bashkëshortja e tij janë shëruar nga koronavirusi.

Të dy kishin rezultuar pozitiv me Covid-19 para disa ditëve, pasi ishin kthyer nga Dusseldorfi i Gjermanisë.

 

Sejdiu ka bërë të ditur se ai dhe bashkëshortja e tij kanë dalë negativ në testet e bëra sot, që rezulton se ata tashmë janë shëruar.

 

Ai në shkrimin e tij ka falënderuar mjekët dhe gjithë stafin e Klinikës Infektive për punën e tyre, derisa të gjithë atyre që po përballen me këtë virus iu ka uruar shërim të shpejtë.

Lajm i gezueshe ne kto momente pas testit qe bem sot une dhe bashkeshortja ime dulem NEGATIV flm Zotit Dhe repartit…

Gepostet von Muhamet Sejdiu am Montag, 30. März 2020

Artikuj të ngjashëm