Këngën e re të Bebe Rexhës do ta adhuroni që në dëgjim të parë

By

Bebe Rexha u rikthye me një këngë të re që ka titullin “Sabotage”. Ajo thotë se kënga mbart në vete në rëndësi të madhe dhe është shumë e lumtur që mund ta dëgjojmë të gjithë.

“Kjo këngë do të thotë bota për mua, “Sabotage” sapo doli, shpresoj ta shijoni”, ka shkruar Bebe krahas klipit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Për këtë projekt muzikor Bebe ka bashkëpunuar me Christian Breslauer, Mike Breslauer dhe Yella.

Para dy ditësh, Rexha zbuloi një surprizë të madhe që e kishte paralajmëruar prej kohësh. Ajo tregoi se në datë 7 maj do të publikojë albumin e saj të ri me titull “Better Mistakes”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm