Këngë të re nga Vesa Luma!

By

Janë bërë kohë që këngëtarja Vesa Luma nuk ka sjellur ndonjë produksion të ri muzikor, kjo për shkak edhe të zhvendosjes për të jetuar me bashkëshortin dhe djalin në Zelandë të re.

Por edhe pse shumë larg tregut muzikor, Vesa ka menduar të mos i mungoj atyre që i pëlqen muzika e saj, e për këtë arsye në pranverë do të sjell një këngë të re.

Kjo prurje do të jetë krijim i Big Bastës, por që për titull akoma nuk është vendosur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm