Këngë për maturantë: Labinot Tahiri konfirmon bashkëpunimin me këtë këngëtare

By

Pritet që këto ditë të merr jetë projekti që Labinot Tahiri ka paralajmëruar në Prive para pak ditësh.

“Amanet mos më harro” do të titullohet kjo këngë e krijuar nga Bini Nebihu, me tekst të Fuegos e me klip të XL Films.

Mirëpo, paralelisht me këtë produksion duket se Labi ka nisur punë për një tjetër këngë.

Ai në llogarinë e tij në Instagram ka konfirmuar bashkëpunimin e tij me Albina Kelmendin, dhe lë të kuptohet se dyshja po sjellin një këngë për festimet e maturantëve, të titulluat “Hallakam”. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm