Këngë e re nga Kaltrina Selimi dhe sapo na la pa fjalë me dukjen

By

E tëra në të kuqe dhe me një palë pantallona taleks, Kaltrina Selimi e kapi menjëherë vëmendjen tonë me një fotografi të postuar në rrjetet sociale.

Përvec se që dha lajmin përmes llogarisë së saj në Instagram se është gati për këngën e re, Selimi na e zbuloi edhe se si duket ajo në këtë klip.

Ajo vetëm para gjashtë muajsh solli një këngë në bashkëpunim me Alban Mehmetin, ndërsa tani vjen solo.

Siç ka zbuluar ajo, kënga e re do të quhet “Kthema”, ndërsa një gjë është e sigurt: ajo do marrë shumë vëmendje edhe me pamjen në klip!

Artikuj të ngjashëm