Kënga e re nga Gold Ag vjen më herë nga ç’pritej!

By

Prive ditë më parë ka paralajmëruar se Gold Ag është duke punuar për projektin e ri.

Kënga tashmë ka përfunduar, dhe do të publikohet sonte në orën 19:00, në platformën Youtube. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm