Kënga e re e Yllit, ‘kolona zanore’ që na duhej këtë fundvit

By

E paralajmëroi vetëm pak orë më parë por Yll Limani e ka ndarë mendjen që të mos e vonojë për gjatë projektin e ri.

AI para pak minutash ka publikuar këngën ‘Engjëj’ e cila duket se është kolona zanore për të cilën kishim nevojë këtë fundvit.

Ky projekt është punuar nga vetë këngëtari i njohur i cili njëherësh ka shkruar edhe tekstin.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm