Kënga e re e  Rita Orës ishte e një artisti tjetër!

By

“How To Be Lonely” është kënga e re e Rita Orës e cila do të publikohet me datë 13 mars, pas 8 muajsh pauzë nga projekti i fundit.

E kjo këngë duket se nuk ka qenë e krijuar fillimisht për të. Krijuesi Lewis Capaldi e kishte shkruar për vete, por që nuk i kishte pëlqyer mënyra se si e kishte kënduar.

“How to be lonely” është e para këngë jashtë albumit “Pheonix” dhe po përflitet se mund të jep idenë se si mund të tingëlloj albumi i ri i Ritës./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm