Kënga e re e Medës vjen si dedikim i ndjerë për dashurinë

By

Para pak ditësh, prive raportoi se Meda po përgatit një album të ri, e që do të publikohet së shpejti.

Kurse sot, ai bëri të ditur që një këngë e re është gati dhe do të publikohet.

Kënga titullohet “E du” dhe publikohet nesër në ora 14:00.

Që nga tingujt e parë të këngës, kuptojmë që edhe kjo këngë është një dedikim i ndjerë për dashurinë – dhe në seksionin e komenteve, fansat nuk ngurruan të shfaqnin gëzimin e tyre për këngën e re. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm