Kënga e re e Butrint Imerit gati për publikim

By

Këngëtari mjaft i dashur për publikun shqiptar, Butrint Imeri, shumë shpejt do të lansojë projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Dujem”, dhe do të publikohet të mërkurën me 23 qershor në orën 20:00, në platformën Youtube.

Artisti përmes Instagramit ka ndarë disa sekuenca nga kënga e tij më e re. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm