Kendall Jenner ndryshon ngjyrën e flokve

By

Modelja e njohur, Kendall Jenner, ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe është bërë biondin.

Dukjen e saj e komentuar motra Khloe Kardashian, ku ka thënë se Kendall duket e bukur sërish.

“Ajo tani duket tamam si unë”, ka shkruar Khloe në rrjetin social Twitter.

Artikuj të ngjashëm