Kendall Jenner flet në detaje për ankthin

By

Modelja e njohur, Kendall Jenner, për herë të parë ka folur për eksperiencat e saj me ankthin.

Ajo ka thënë se ankth kishte kur ishte në moshë të re, shkruan Vogue.

“E mbaj mend kur isha shumë e vogël kisha problem me frymëmarrje dhe i tregoja nënës time menjëherë për këtë. Tani, e di që kjo padyshim që ishte ankth”, ka thënë Jenner.

Ajo ka thënë se të gjithë njerëzit që janë me ankthin nuk duhet të mendojnë se janë vetëm dhe se atyre u duhet më shumë mbështetje për t’ua rritur vetëbesimin.

Artikuj të ngjashëm