Kë zgjodhi Elvana Gjata për partner në daljet në Tiranë?

By

Sopranoja shqiptare me banim në Gjermani, Migena Gjata performoi mbrëmë në Tiranë.

Në një event që i kishte munguar kryeqytetit shqiptar, e pranishme normalisht që ka qenë edhe motra e saj, Elvana Gjata.

Këngëtarja e cila po i mungon skenës dhe paraqitjeve publike në këtë rast ishte prezente.

E veshur me rroba luksoze, ajo në event ishte vetë e dyta.

Miku i saj, Valdrin Sahiti ishte përkrah këngëtares e cila në postimin e saj, dizejnatorin e ka quajtur vëlla. /prive.al/

Hey bro @valdrinsahitiofficial

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Artikuj të ngjashëm