Kë zgjodhën Kresha dhe Erzina si këngëtar të dasmës?

By

MC Kresha i dha fund mbrëmë beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me Erzina Shehun, vajzën që i mori zemrën që në takimin e parë.

Prive.al solli poashtu fotografinë e parë të Erzinës në fustanin e bardhë (KLIKO KËTU PËR LAJMIN)

View this post on Instagram

Erzina zgjedh t'i thotë PO burrit reper në mënyrë të veçantë 😍 @tavnikcity

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Ceremonia u zhvillua në një prej restoranteve të kryeqytetit dhe është paraparë në një format të darkës me rrethin e ngushtë të familjarëve dhe miqve, për ambientin e  të cilit u kujdes Grand Decor.

Mes shumë familjarë e miqsh u zhvillua një festë shumë energjike, e për argëtimin e të gjithëve kujdesej Sinan Vllasaliu. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm