Kë zgjedh Shyhrete Behluli mes Danit, Sinan Vllasaliut e Sabri Fejzullahut ?!

By

Këngëtarja e muzikës popullore, Shyhrete Behluli ishte protagonistja e mbrëmshme e rubrikës Kutia të emisionit NIN në Klan Kosova.

Përballë Liberta Spahiut, ajo tregoi se tek vetja vlerëson sinqeritetin ndërsa tha se për të fundit herë ka qarë moti.

Shyhretja u pyet edhe se çka do ndryshonte tek vetja dhe a ka menduar për një martesë të dytë.

Si këngëtarë, Shyhretja nuk mundi të zgjedh mes Sinait, Sabriut dhe Danit meqenëse tha se secili i ka veçoritë e veta.

Përgjigjjet e plota të këngëtares mund t’i ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm