Kë po puth Argjentina?

By

Ata sollën në jetë djalin e tyre Noan, dhe kjo ndoshta ndikoi që ajo të bënte pauzë nga muzika dhe të mos jetë aktive, duke iu përkushtuar kështu plotësisht djalit të saj.

Mirëpo që marrëdhënia e saj dhe bashkëshortit Dugit po shkon shumë mirë e dëshmon edhe fotoja më poshtë teksa shihen duke u puthur. / prive.al

image-8d955cd4a65fd226a8f448593e16c37b34664b585886e81392e7ae92cd968734-V

Artikuj të ngjashëm