Kë po e kopjon reperi 2Ton?! (Foto)

By

2ton po shijon sukses me projektin e tij më të ri ‘Parameno’. Kjo këngë e cila erdhi në duet me Dj Viper, është duke u pëlqyer dhe dëgjuar nga publiku.

Deri më sot në YouTube ka regjistruar afro 1  milion e 500 mijë shikimeve.

Mirëpo përpos muzikës në sye bie edhe veshja e tij.

Artoni ka blerë një xhaketë të njëjtë me atë që reperi Kanye West përdori në koncert.

Nuk dihet nëse e ka kopjuar apo thjesht i ka pëlqyer modeli i xhaketës që ka veshur Kanye West./Prive.al

2ton kanye west

 

Artikuj të ngjashëm