Kë nuk mundesh me pa me sy? Përgjigjja interesante e protagonistes së “Rrushe”

By

Jemi mësuar ta shohim në rolin e protagonistes në “Rrushe”, por Doresa Rexha erdhi këtë javë në Prive.

Aktorja u përgjigj në pyetjet e intervistës “60 sekonda”.

Ndër të tjera, ajo tha se një e pavërtetë që ka dëgjuar për veten ishte kur në media për shkurt u raportua se ajo është keq më shëndet.

Gjithashtu, ajo u përgjigj edhe në pyetjen “Kë nuk mundesh me pa me sy”, dhe aktorja dha një përgjigje shumë interesante. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm