Kë falënderon kaq shumë Adelina Tahiri (FOTO)

By

Këngëtarja Adelina Tahiri për javë  të  tëra ka qenë  një  nga pjestaret e spektaklit televiziv “Your Face Sounds Familiar”

Nga java në  javë  ajo ka sjellur artistë  botëror dhe të  vendit në  skenën e televizionit Klan duke i imituar ata në  mënyrën më  të  mirë  që  ajo di.

Shumë  ekstravagante dhe po kaq e përfolur ka ardhur nga edicioni në  edicion deri sa komentet për performancat e saj kanë  qenë  nga më  të  ndryshmet si nga pjestaret e jurisë  ashtu edhe nga ndejkësit e saj në  rrjete sociale.

Javës që  vjen vije edhe fundi i rrugëtimit të  këngëtares në  këtë  spektakel dhe si rrejdhojë  ajo ka zgjedhur llogarinë e saj në  instagram për të  falënderuar njërin nga njerëzit që  i kanë  qëndruar afër dhe janë përkujdesur për paraqitjet e saj.

“Falemderit per keto 12javë për çdo gjë, je një njëri i mrekullueshëm, të deshiroj suksese në jetë dhe e di se ti premton shumë !#MY#REGISOR @urimbozaxhiu”. Është  shprehur këngëtarja krahas një  imazhi të  përbashkët./PRIVE.AL/

 

0.02.01.ac5f4f7dfe6722d603181102f5166f3e2f439a1555e5b60073bac9b6240bfedc_full

Artikuj të ngjashëm