Kë e ka ëndërr Kaci t’ia rregullojë flokët? (VIDEO)

By

Frizeri i famshëm shqiptar, Kaci Lleshi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive.

Ai tregoi kë e ka ëndërr t’ia rregullojë flokët, kë e rregullon nga zori dhe shumëçka tjetër.

50 përgjigje të Kacit i gjeni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm