Kë do ta merrte për grua Liridon Krasniqi? (VIDEO)

By

Futbollisti i njohur shqiptar, Liridon Krasniqi, ka folur shumë gjëra në një intervistë ekskluzive për emisionin Prive, muajin e kaluar.

Ai foli për lidhjen e tij me miken e Kim Kardashian dhe për lëndimet që i kanë ndodhur kohëve të fundit.

Por, kë do ta merrte për grua Krasniqi?

Në videon e mëposhtme keni mundësi të kuptoni se çfarë thotë ai dhe kush do ta plotësonte si grua./Prive.al

Artikuj të ngjashëm