Kastro publikon këngën “Choco”

By

Kastro publikoi projektin e ri muzikor të titulluar “Choco”.

Muzika është punuar nga BO Beatz dhe Ditty Beatz, ndërsa për tekstin është kujdesur vet Kastro.

Klikoni në videon e mëposhtme për ta dëgjuar të plotë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm