Kate Middleton me një super kombinim për vjeshtë (FOTO)

By

Kate Middleton po kalon një ditë e vetme jashtë.

Ajo bëri një vizitë në Muzeun e Historisë Natyrore, e të cilit është patrone, të mërkurën për të mësuar sesi Qendra Angela Marmont për Biodiversitetin e Mbretërinë e Bashkuar po ndihmon për të mbrojtur kafshët e egra.

Kate kishte veshur pantallona të gjelbra nga një prej markave të saj të preferuara, Jigsaë dhe një triko burgundi dhe në dorë mbante një çantë Chanel të purpurt, njofton Klan Kosova.

  

Artikuj të ngjashëm