Kastro Zizo shpalos dramën familjare në Kënga Magjike?!

By

Kastro Zizo erdhi në Prive këtë të shtunë për të treguar më shumë për karrierën e tij dhe prezantimet në festival.

Aktualisht është duke marrë pjesë në Kënga Magjike, ku vjen në një bashkëpunim që rrëfen më shumë për dramat familjare.

U përmend se historia që e trajton kënga ka të bëj me personalen e tij, e këtë çështje Kastro e ka sqaruar në intervistë me gazetaren Maki Bajramin.

Përtej kësaj, artisti ka treguar disa risi edhe nga jeta private, nuk jam vet u shpreh Kastro Zizo./Prive.al

Artikuj të ngjashëm