Kaq vite mbushi sot Lumi B

By

Lumi B feston sot ditëlindjen.

Reperi mbushi plot 34 vite jetë. Ai mori goxha urime publike nga kolegët e tij por edhe nga bashkëshortja Miranda.

Të gjithë i uruan atij edhe shumë vjet të lumtura dhe suksese në karrierë. Këtij urimi i bashkëngjitemi edhe ne.

Urime Lum./Prive.al

View this post on Instagram

Kaniher jom happy……#patepate soon

A post shared by Lumi B (@lumib) on

Artikuj të ngjashëm