Kaq vite mbushi sot Gjiko

By

Reperi i njohur Gjiko sot feston ditëlindjën.

Artisti mbushi 28 vjet.

Gjiko, I cili po pritet të bëhet baba edhe pak javë, vitin e kaluar ishte njëri prej artistëve më të dëgjuar dhe më të kërkuar në koncerte.

Reperi solli album dhe disa këngë të tjera të cilët u bënë hite.

Urime Gjiko./Prive.al

Artikuj të ngjashëm