Kaq vite mbushë sot Luana Vjollca

By

Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca sot feston ditëlindjen.

E lindur me 2 Shtator 1991, ajo mbushë sot plot 27 pranvera.

Siç edhe vepron zakonisht, ditëlindjen Luana e ka pritur larg Tiranës a Prishtinës.

Ajo me të dashurin, Krenar Çoçaj ka marrë rrugë drejt një destinacioni ekzotik ku po pushon për pak ditë, ndonëse është tejet e angazhuar edhe në televizion në nisjen e sezonit të ri, ku thuhet se do e moderojë ‘Big Brother VIP’ në Top Channel.

lajmi vijon nën foto

View this post on Instagram

Let the holidays begin ?

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Në këtë ditë të veçantë për Luanën, s’kishte se si të mungonte një urim nga gjysma tjetër, Marina. Motra, përmes një postimi në rrjete sociale, menjëherë pas mesnate me të hyrë në 2 Shtator, i ka uruar çdo të mirë motrës së saj.

Luanës, edhe 100! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm