Kaq vite mbushë sot Arilena Ara (FOTO)

By

Ka shumë vite në skenë dhe si rrjedhojë mbahet mend për një kohë të gjatë.

Por, Arilena Ara vetëm sot feston dy dekada jetë.

Këngëtarja e njohur, e lindur me 17 Korrik 1998, mbushë sot plot 20 vite.

Ka qenë vetë Ara ajo që është rikthyer në kohë përmes një fotoje nga fëmijëria e hershme, periudhë për të cilën ndihet nostalgjike.

Edhe 100 për Arilenën! /Prive.al

20?

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Artikuj të ngjashëm