Kaq vite mbush sot Dua Lipa!

By

Super ylli botëror me origjinë nga Prishtina, Dua Lipa feston sot ditëlindjen.

E lindur në vitin 1995, ajo mbush sot 26 pranvera.

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Urimet kanë qenë të shumta, nga familja, fansat e miqtë.

Dua po e kalon me shoqërinë e saj dhe bashkëpunëtorët ditëlindjen e cila njëkohësisht shënon edhe fillimin e karrierës përmes projektit të parë profesional “Neë love” i cili është publikuar fiks gjashtë vjet më parë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm