Kaq kushton një veshje e Azetit (FOTO)

By

Azet aktualisht është njëri ndër reperët më të famshëm në Gjermani.

Reperi shqiptar së fundmi publikoi bashkëpunimin e tij me Dhurata Dorën, këngë kjo e cila ka ecur goxha mirë me klikime.

Përveç saj, Azeti ka qenë shumë i angazhuar edhe me koncerte gjithandej Evropës dhe së fundmi në Amerikë, koncert i cili më pas u anulua për shkak të koronavirusit.

Megjithatë, a e dini sa kushton një veshje e reperit?

Në një fotografi të fundit të postuar në Instagram, ai u paraqit me një bluzë me ngjyra e cila kushton hiç më pak se 269 euro, me çantë nga marka Louis Vuitton me vlerë prej 980 euro dhe atlete 180 euro.

Më poshtë mund ta shihni postimin nëse nuk e keni parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm