Kaq ishte! – Zbulohet surpriza e Skerdit përballë nuses (VIDEO)

By

Ka kohë që Skerdi poston një nuse dhe një dhëndër në Instagram…

Artisti sonte zbuloi surprizën për të cilën pak a shumë ju kemi njoftuar.

Ai postoi një video të shkurtër në Instagram shkëputur nga klipi, me anë të cilës njoftoi se të dielën publikohet projekti i tij i ri.

‘Te dielen – 18:00’ ka shkruar Skerdi.

Sipas videos, kënga është një baladë që flet për ndarje…/Prive.al

https://www.instagram.com/p/BucE_39g-nz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1gn0ve82bty57

Artikuj të ngjashëm