Kaq e pati! Lopez ndahet pas katër vitesh

By

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë ndarë.

Çifti prishi fejesën e tyre pas dy vitesh qëndrimi së bashku, konfirmojnë disa burime të ndryshme për PEOPLE këtë të Premte.

“Kjo ka kohë që po vinte,” i thotë një burim PEOPLE. “Ata janë të lidhur në botën e tyre të biznesit kështu që nuk është një ndërprerje e prerë dhe e thatë. U desh pak kohë që ata të mendojnë edhe për zgjidhjen e të gjithave.”

 

Jennifer dhe Alex janë parë për herë të fundit më 1 Mars në Republikën Dominikane, ku Lopez po xhironte një film.

Artikuj të ngjashëm