Kaq çapkëne nuk e keni parë Rinën asnjëherë

By

Pas vëmendjes që morri Rina me llogarinë e saj të vjetër në Instagram, ajo ka pak kohë që ka hapur një llogari të re dhe tani është shumë aktivë për fansat dhe ndjekësit e saj.

Nuk është e rrallë që artistët të postojnë foto të tyre na fëmijëria e kështu bëri edhe Rina.

Një foto që është realizuar në Pejë, shfaqet një Rinë vogëlushe shumë çapkëne e buzëqeshur me një kovë në kry – veshur ka një bluzë ku shkruan ‘Vajzë e mileniumit’.

Kujtojmë që projekti i saj i fundit dhe ai që e riktheu pas disa muajsh është bashkëpunimi “Tentacion” me Sin Boy. Kënga nuk është publikuar zyrtarisht nga dy artistët, mirëpo ka disa ditë që ka rrjedhur në internet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm