Kapo në Mykonos

By

Pas një sezoni të sukseshëm dhe koncerteve të njëpasnjëshme, Capital T ka vendosur t’i mbushë bateritë.

Sipas një videoje të postuar në rrjetin social Instagram kuptohet se ishulli grek Mykonos është destinacioni i Kapos në të cilin ai nuk dihet se me kë ka shkuar.

Ky ishull këtë sezonë ishte mjaft i preferuar nga emra shqiptarë pasi pushimet i kaluan këtu edhe Blerim Destani, Pajtim Kasami e Angela Martini.

Ndryshe, në planin artistik Kapo disa javë më parë lançoi në bashkëpunim me Gent Fatalin të titulluar ‘Qka don ajo’. /Prive.al/

https://instagram.com/p/60ZJKDyHkM/

Artikuj të ngjashëm