Kapen MAT: Luana Vjollca dhe Krenar Qoqaj bashkë në Meshën e Krishtlindjeve në Prishtinë

By

Vigjilja e Krishtlindjeve, i ka gjetur bashkë në Prishtinë.

Moderatorja e Këngëtarja e njohur, Luana Vjollca, është fotografuar krah të dashurit të saj Krenar Qoqajt, në Katedralen Shën Nënë Tereza në Prishtinë.

Dyshja që janë tash e sa kohë në lidhje, s’e kanë konfirmuar asnjëherë romancën e tyre, megjithatë siç thonë, një fotografi flet sa një mijë fjalë.

Ata të dy janë fotografuar Paparazzi nga Prive, derisa po kremtonin bashkë në kishë Krishtlindjet.

Lidhja e tyre po ashtu dëshmon edhe tolerancën ndërfetare që kanë shqiptarët, meqenëse çifti janë të besimeve të ndryshme.

Artikuj të ngjashëm