Kanye West rikthehet në Twitter për këtë arsye!

By

Kanye West po vazhdon të vonojë albumin e tij të ri të shumëpritur “Jezus is King”, dhe tani ai ka zbuluar një datë të re.

Reperi 42 vjeçar u kthye në Tëitter për t’iu thënë fansave se albumi i tij do të dalë të premten, më 25 tetor.

Ndryshe, sot feston ditëlindjen bashkëshortja e tij Kim Kardashian.

Ajo mbushi plot 39 vite jetë dhe mori urime të shumta nga familja e saj e famshme, miq dhe adhuruesit e saj kudo nëpër botë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm