Kanye West kërcënon të dashurin e Kim Kardashian në këngën e re!

By

Kanye West mund të jetë në lidhje me dikë tjetër, por me sa duket ai është në kërkim të komedianit/aktorit dhe mbretit të Staten Island Pete Davidson, i cili po takohet me ish-bashkëshorten e tij, Kim Kardashian.

West, i cili kohët e fundit e ndryshoi emrin e tij në “Ye”, bëri rep në një ngacmues për një këngë të re, “Zoti më shpëtoi nga ajo përplasje/ vetëm që të mund ta zhdëp në dru Pete Davidson”.

Referenca është për një aksident automobilistik nga e kaluara e West. Kënga titullohet “My Life Was Never Eazy” dhe është një bashkëpunim me reperin The Game.

Koha e publikimit të këngës sot mund të jetë problematike. Departamenti i Policisë së Los Anxhelosit mori një raport baterie të enjten herët duke e renditur reperin si një “të dyshuar të emëruar” në një incident sulmi që ndodhi rreth orës 3 të mëngjesit në qendër të Los Anxhelosit. Asnjë arrestim nuk u raportua dhe nuk u publikuan detaje të tjera, tha policia. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm