Kanita rikthen Lindonin me “Stranger” (VIDEO)

By

Është publikuar projekti i ri i Kanitës në bashkëpunim me Lindonin, artisti i cili ka kohë që nuk solli projekte të reja muzikore.

Kënga quhet “Stranger” dhe është e shoqëruar me videoklip të realizauar nga Valon Aziri.

Për muzikën është përkujdesur Boban Apostolov ndërkaq tekstin e shkroi Lindoni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm