Kanita nis punë për këngën e re!

By

Këngëtarja simpatike Kanita Suma viteve të fundit  ka qenë goxha aktive në skenën muzikore shqipe, duke sjellur disa projekte.

E fundit nga ajo është “Fllad” e lansuar në janar të këtij viti, por pandemia i’a ndryshoi planet.

Ndërsa, tani me lehtësimin e masave ka rrifilluar punën dhe kënga e radhës nga Kanita do vij shumë shpejt.

Ajo është duke u punuar nga Boban Apostolov./Prive.al

Artikuj të ngjashëm